who is the killer 2018 Vol II

Najnowsze Informacje

 • Nagroda Głowna

  Zwycięzca 2 Edycji Who Is The Killer II: Bboy Alex

 • Trip Type

  Walka 1 na 1

 • Duration

  1 Days
 • Startowaliśmy

  03.02.2018 - Polska,Racibórz RCK

 • Final

  Koniec Świata - After Party

 • Wjazd

  10 PLN

Who is the killer II  3 Luty 2018

 

Z wielką satysfakcją informujemy że słoik hajsu o wartości 1700 PLN zgarną  Bboy Alex


Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich miłośników bboyingu, kultury hip hop i nie tylko, na drugą edycje Who Is The Killer, która odbędzie się 3 Lutego 2018 r. na scenie Raciboskiego Domu Kultury. Całe wydarzenie ma na celu wyłonienie najlepszego bboya bądź też bgirl, podczas turnieju, który rozstrzygać się będzie w systemie pucharowym, w formie walk 1 vs 1. Podczas tej edycji będziemy mieć okazję gościć trzech sędziów, których staż, wiedza oraz osiągnięcia na scenie bboyowej mówią same za siebie.


1. Bboy Zawisza - Bielskill Crew (Bielsko- Biała)
2. Bboy Sapa - BREAKNUTS Crew
3. Bboy Decó - Stylowa Spółka Społem


Nagrody:
Podtrzymując tradycje poprzedniej edycji dla zwycięzcy przewidziany jest słoik hajsu który wspólnie uzbieramy z wejściówek na wydarzenie w kwocie 10 zł.
Na poprzedniej edycji Who Is The Killer udało nam się zebrać aż 1320 PLN na które w pełni zasłużył wygrywający całą edycje Bboy Alex reprezentujący m.in. Bielskill, SMS Crew oraz Hip Hop Spot! To ile zgarnie finalista zależy tylko od was... Przybywajcie licznie!

Prowadzący:
Prowadzącymi MC’s, czyli osobami które złapią za mikrofon aby przeprowadzić was przez całe wydarzenie jednocześnie zagrzewając wszystkich do stworzenia wspaniałego hip-hopowego klimatu są reprezentanci Beat KillaZ czyli Pirzam & Budzik. Ten mocny, sprawdzony duet na mikrofonie jest już znany z prowadzenia pierwszej edycji WITK oraz Killerów Dwóch. Co tu dużo mówić.. Oni po prostu wiedzą jak się to robi!

Dje:
Za gramofonami będziemy gościć nikogo innego, jak Dj'a FIM’a - pasjonata i kolekcjonera muzyki. Od wielu lat związany jest ze środowiskiem tanecznym. Za konsolą świetnie odnajduje się na zawodach bboyowych, hiphopowych i pokrewnych natomiast w klubach łączy wiele różnych stylów muzycznych takich jak funk, soul, rap, r'n'b, breaks, drum'n'bass, pop, electro-swing, disco. Całość mocno wysycona jest groovem i podkreślona niebagatelnym warsztatem djskim. FIM zagra również podczas after party, które odbędzie się w klimatycznym miejscu, czyli Przystanku Kulturalnym Koniec Świata (ok 200m od Raciborskiego Domu Kultury).

Dj. Fim

Afterparty:

Po zawodach przechodzimy do drugiego etapu czyli After Party Na Końcu Świata gdzie już jak wiadomo imprezę poprowadzi DJ.Fim  - Dj, pasjonat i kolekcjoner muzyki. Od wielu lat związany ze środowiskiem tanecznym. Mieliśmy zaszczyt gościć go już podczas pierwszej edycji ale mamy też taką wiadomość dla was że wystąpi tam Koki & Pecet. Tak więc Serdecznie Zapraszamy !!!!

Korki (znany szerszej publiczności z wygranej w programie ŻywyRap)
oraz PeCet (raper pochodzący z Raciborza) połączyli swoje umiejętności rapowe jako Pewny Wariant. Obaj raperzy łączą różne style muzyczne, oczywiście nie odbiegając od definicji prawdziwego Rapu, zarazem promując kulturę HipHop.

Start:
godz. 22.00 Przystanek Kulturalny Koniec Świata
47-400 Racibórz ul. Karola Miarki 3a

 

{SCFacebookShare layout=button_count}

PODSTAWOWE INFORMACJE

Jak złożyć zgłoszenie ?

Zgłoszenie składamy za pośrednictwem formularza który znajduje się na stronie ZGŁOSZENIA.Sugerowane jest też zarejestrowanie się na stronie www.witk.pl za pośrednictwem systemu rejestracji który tez mieści się na tej stronie poniżej w dolnej części tuż obok prowadzących.Istnieje możliwość rejestracji klikając tylko zaloguj za pomocą Facebook.W tej sytuacji cały proces rejestracji jest zminimalizowany do minimum

Zapisz się do uczestnictwa

Zwycięzca Zgarnia Wszystko !!!

"Zwycięzca Zgarnia Wszystko" czyli całość kwoty ze zbiórki publicznej za tzw wejście na wydarzenie. Na poprzedniej edycji Who Is The Killer udało nam się zebrać do Skarbony aż 1320 PLN. To ile zdobędzie finalista zależy tylko od was... Wejście na imprezę to tylko 10 PLN która w całości przeznaczona jest dla zwycięzcy

Co Robimy Po Zawodach ?

Po zawodach nie mam mowy o tym że zabieramy się do domu. Kilkadziesiąt metrów od Raciborskiego Domu Kultury mieści się kultowy Pub Koniec Świata i właśnie tam zakończymy sobotnią sesje. Tradycyjnie imprezę poprowadzi Dj Fim a także Korki (znany szerszej publiczności z wygranej w programie ŻywyRap)
oraz PeCet (raper pochodzący z Raciborza) połączyli swoje umiejętności rapowe jako Pewny Wariant. Obaj raperzy łączą różne style muzyczne, oczywiście nie odbiegając od definicji prawdziwego Rapu, zarazem promując kulturę HipHop.

Zapoznaj Się Z Wydarzeniem Na Końcu Świata

Czy Impreza Jest Płatna ?

Wejście na impreze wstępnie będzie kosztować 10 PLN które wrzucamy do publicznej puszki a zawartość zebraną w całości przeznaczamy dla zwycięzcy.

Najnowsze Informacje

Kto Zgłosił Uczestnictwo ?

 Imie Nazwisko  Nazwa Ekipy  Grupa wiekowa  Miasto
MIKOŁAJ ODRZYWOŁEK "MIKI" EKIPA MOLA 1vs1 kids (6–12 lat) JAWORZNO

O mnie:

Tańczę w szkole tańca Elite w Jaworznie pod bacznym okiem bboya MOLO. Tańczę break dance i hip hop

{SCFacebookLike href=https://www.facebook.com/beatkillazsrc/ layout=standard show_faces=true share=true width=300 action=like colorscheme=light ref=homepage kid_directed_site=true}

LOCATION: